تبلیغات
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع) - یارانه ها حق ملت است...
 
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)
بخشودگی اهل گنه در صف محشر**** وابسته به یک گردش چشمان حسین

زیرنویس های انصراف از یارانه در صدا و سیما

تحول اقتصادی مدنظر دولت، فقط با انصراف مردم از حق طبیعی شان اتفاق می افتد؟؟؟؟

ملت به هوش باشید....

 

متاسفانه در طی نوروز امسال، همزمان با پخش سریال های پُر مخاطب، شاهد زیر نویس های تشویق مردم به انصراف از یارانه ها بوده ایم که جای تامل زیادی داشت. گاهی متن زیر نویس ها آنقدر اغراق آمیز بود که جنبه طنز به خود گرفته بود. برای مثال یکی از آن جملات، اینگونه بود: با انصراف از یارانه ها و امانت آن به دولت مردان خدوم و در صحنه!!! کشور را در جهت پیشرفت، یاری دهید. و یا اشاره به اینکه با انصراف خود از یارانه ها، شرایط را برای خدمت بیشتر به نیازمندان!!! فراهم کنید و یا راه حل غلبه بر مشکلات، دست رد زدن به سینه یارانه هاست؟؟؟؟ و ادبیات اینگونه که بجز به سخره کشیدن مردم و ساده انگاری آنها، محتوای دیگری نداشت...

آیا تحول اقتصادی مدنظر دولت، فقط با انصراف مردم، از حق طبیعی شان اتفاق می افتد؟؟؟

دولت روحانی چطور نمی تواند گداپروری دولت احمدی نژاد را ادامه دهد؟

نکته مهم و دردناک  در تبلیغات، مربوط به نوع مخاطب قرار دادن مردم است !!

آنجا که دریافت یارانه را حق مردم فقیر میدانند !

یعنی کسیکه یارانه دریافت کند جزو اقشار فقیر جامعه محسوب میشود.!

غافل ازاینکه اکثریت کسانیکه نان در سر سفره ندارند لااقل آبرو که دارند.. آنها صورت خود را باسیلی سرخ نگه میدارند ولی حاضر نیستند کسی به انها ترحم کند ، پس چطور راضی میشوند با دریافت یارانه ، لقب فقیر را به خود منتسب کنند؟؟

بدتر اینکه در برخی تبلیغات آورده اند که انصراف از یارانه نشان دهنده همت و غیرت مردم ایران زمین است !!!

یعنی اینکه مردم باغیرت از دریافت یارانه انصراف دهند و کسانیکه انصراف نمیدهند فقیر و بی غیرت هستند!

گویا دولتمردان زیرک ما قصد دارند با بکار بردن چنین واژه هایی مردم را به جوش آورده تا عطای یارانه را به لقایش ببخشند.

کاش میگفتند انصراف قضات دادگستری و وزرای دولت محترم از حقوق میلیاردی شان ، نشانه همت و غیرت این عزیزان است !!!

یا اینکه انصراف برخی دوستان از اختلاسهای میلیاردی و دریافت وامهای کلان بدون بهره ، نشانه عزت و سربلندی ایران عزیز خواهد بود !!!

جالب تر اینکه شخص رییس جمهور بابت بدهی های دولت به صدا وسیما ، به ضرغامی توصیه کرده که در صورت تبلیغ و سفارش زیاد به مردم بابت انصراف از دریافت یارنه ها ، از بابت سود ناشی از این انصرافها ، بدهی های یاد شده را پرداخت خواهند نمود !!!!!

در تایید این حرف لازم است گزیده ای از حرفهای رییس مجلس را منعکس نمایم:

درباره هدفمندی اظهاراتی از سوی برخی مسئولان دیدم : مثل این که افراد باید بگویند یارانه می‌خواهیم یا اگر اطلاعات اشتباه بدهند با ابزار مختلف زندگی‌شان را بررسی می‌کنیم . من فکر می‌کنم این حرف درستی نیست و به قواره دولت هم نمی ‌خورد که این طوری حرف بزند . این که بگویید ما فقط به فقرا می‌خواهیم کمک کنیم ، حرف نادرستی است . فقرا ممکن است یک دهک باشند اما عموم مردم متوسط‌الحال هستند که آبرومند زندگی می‌کنند.دلیلی ندارد که این‌ها هم شکل فقیرانه به خود بگیرند تا یارانه دریافت کنند.کسی که یک میلیون تومان درآمد دارد یارانه برایش موضوعیت دارد و لزومی ندارد که با عنوان فقیر یا ندار یارانه بگیرد. این الفاظ را نباید به کار ببریم.

خیلی از افراد جامعه هستند که نیازمند یارانه هستند ولی شکل زندگی‌شان هم این طور نیست که بگویند ندار هستیم. نباید حتما یک مارک نداری به آن‌ها بزنیم تا یارانه بدهیم . یا آن وجه دیگری که گفته شده زندگی‌های مردم را بررسی می‌کنیم. نباید این اتفاق بیفتد.

حتی شنیده ایم که برای برخی از افراد جامعه پیامک انصراف از دریافت یارانه هم آمده است !!!

 

 

به رئیس جمهور و رئیس صدا و سیما باید گفت؛ اگر مردم از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند، پول یارانه ها را شما در چه محلی هزینه می نمائید!؟

مردم نگاه می کنند که پول بیت المال مرتبا در همایشهای مختلف دولتی و برنامه های ضد فرهنگی صدا وسیما هزینه می شود، و در سال جاری هم، شاهد افزایش قیمتهای حامل انرژی بر اساس قانون بودجه 1393 بعد از پایان تعطیلات نوروزی می باشند و همچنین با افزیش دستمزدهای کارکنان و کارگران بخشهای دولتی و خصوصی، شاهد رشد قیمتها در سطوح مختلف خواهیم بود.

پس سؤال اساسی اینجاست، مگر امکان دارد هم قیمتها افزایش چشمگیری پیدا کنند! و هم مردم از دریافت یارانه انصراف دهند! و هم پول آن در همایشها و برنامه های غیر مفید، حیف و میل شود!؟

 

به اعتقاد رسانه ملی چنانچه سرپرستان خانوار از همین دوزار ده شاهی یارانه ها بگذرند، آن هم در این وانفسایی که بازی برد برد دیپلمالتیکمان تبدیل شده به این که ما عقب نشسته تا اعتماد سازی کنیم و رقیب هی برایمان ناز می کند و شرط می گذارد و هر روز از باغش بری می رسد، اقتصادمان از این رو به آن رو می شود!

انگار یادشان رفته تا قبل از این که یارانه ای از سهم این ملت در جیب این ملت قرار گیرد هم اقتصاد ما مشکل داشت و هم مقتصدین در درمان آن وا مانده بودند. و حال که با همتی جهادی بخشی از سرمایه این کشور ثروتمند به خانه های مردم راه یافته دلیل و تحلیل و برهان می آورند که :«بگذرید اگر عزم ملی دارید!»

یک سوال از رسانه ملی: آمدیم ما گذشتیم و خیلی ها را هم مجاب کردیم که بگذرند و اصلا چرا راه دور برویم همگی در حرکتی جهادی!!! انصرافمان را از دریافت یارانه ها اعلام کردیم، چه تضمینی می دهید که از قِبَل این حاتم بخشی های ما آقازاده ها گردن کلفت تر نشوند، بر تعداد شهرام جزایری ها افزوده نشود، اختلاس ها مکرر نشود و برخی معلوم الحالان در کشورهای مجاور به عمارت سازی و شرکت گستری نپردازند؟

ما بگذریم که خوش به حال بقیه شود؟ کور شویم، لال شویم، کر شویم، لیک محال است که ما….

 

و همزمان با این زیرنویس ها، پیامکی بر روی صفحه گوشیمان نمایان شد که بی سابقه بود.

آری! رئیس جمهور محبوب پس از حل کردن مشکلات اقتصادی و فرهنگی ایران در طی ۱۰۰ روز گذشته که قولش را داده بود پیام تبریک نوروزی خود را تا گوشی های مردم تسری داد.

طبق آمار منتشر شده از اپراتور همراه اول، این شرکت بیش از ۵۰ میلیون مشترک تا سال گذشته داشته، بر فرض اینکه تعداد مشترکین این شرکت تا کنون هم همین مقدار باشد، هزینه پیامک ارسالی رئیس جمهور محترم با محاسبه هر پیامک ۶۰ ریال مبلغی بیش از ۳ میلیارد ریال می شود.

از قضا ارسال این پیامک تقارن پیدا کرد با زیر نویس های مکرر صدا و سیما در خصوص انصراف از یارانه برای تحقق جهاد اقتصادی و تنها مبلغ پیامک تبلیغاتی آقای روحانی چیزی برابر با یارانه ۶۵۰۰ نفر در ماه است.

اولین قدم اقتصادی جناب روحانی در سالی که از طرف مقام معظم رهبری مجدداً بر اقتصاد تأکید کردند کار تبلیغاتی دولت تدبیر و امید بود.

البته قطعاً آقای روحانی دوستانی دارند که با لابی های خود می توانند سر ها را فدای او کنند چه برسد به ۳ میلیارد ریال؛ همان دوستانی که برای آزادی فرزند خود وثیقه ۱۰ میلیاردی گرو می گذارند، دوستانی که با اشاره ای قیمت سکه و طلا را در بازار بالا و پایین می کنند و دوستانی که … .

آقای روحانی، اکر دوستان شما قشر ضعیف جامعه را در زیر چرخ های اقتصاد له می کنند و آنها را نمی بینند، اما مردم به خوبی می بینند.

اگر مایلید برایتان معرفی کنیم افرادی را که به نان شب خود محتاجند و یا افرادی که با گذراندن هفت خوان رستم وامی چند میلیونی گرفتند و بانک ها عالم و آدم را با خبر کردند از عقب افتادگی ۲ قسط آنها و یا نه از پروژه های خود دولت بگوییم، چه تعداد از پروژه های روستا ها و شهر های کوچک این مملک با مبلغ ولخرجی شما مشکلشان حل میشد.

 

فلذا باید مردم عزیز ایران به هوش باشند تا در مقابل توطئه ها و فریب کاری های دولت اعتدال!!!  اقدامات لازم را انجام داده و اجازه اهانت بیش از این مسئولین مرفه دولت با روحیه غیر جهادی را ندهد...

 

 



 



نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
دوشنبه 30 مرداد 1396 08:33 ق.ظ
Great work! That is the type of info that are supposed to be shared around the internet.
Disgrace on the seek engines for not positioning this
post upper! Come on over and visit my web site .

Thank you =)
دوشنبه 16 مرداد 1396 10:31 ب.ظ
Hi my loved one! I wish to say that this post is amazing,
great written and include almost all important infos.

I'd like to see more posts like this .
یکشنبه 15 مرداد 1396 04:57 ب.ظ
You should be a part of a contest for one of the best sites online.
I will highly recommend this site!
سه شنبه 22 فروردین 1396 02:41 ق.ظ
Hello, I log on to your new stuff daily. Your writing style is awesome, keep it
up!
شنبه 19 فروردین 1396 01:29 ب.ظ
If you would like to obtain a great deal from this
post then you have to apply these techniques to your won website.
سه شنبه 15 فروردین 1396 06:56 ق.ظ
Remarkable things here. I am very satisfied to see your post.
Thanks a lot and I am looking ahead to contact you. Will you kindly drop me a mail?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر





آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی